Увага! Форум не оновлюється і являє собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

озерцо на Тяжилове

Рыбалка в самой Виннице

Модератор: Акула

Re: озерцо на Тяжилове

Повідомлення Atomic » 22 квітня 2010, 22:31

PIRAMIcт написав:Антоне, ти ж, здається, спортсмен, на Росі спілкуєшся.
А спортсмени - найперші в рядах охоронців риби. Тим більше в нерест. Немає в списку дозволених місць - значить "зась"! :impossible:
У мене питань не виникає до рибінспекторів. Є офіційний докУмент. :)

Так, так і так...Дуже злять ті хто щупаків заберають, намагаюсь пояснити, інколи виходити, інколи не виходить, я то сам щукам фотосессії флаштовую і відпускаю на волю. Щодо нересту, цієї водойми і дійсно нема в переліку, і я досі не розумію чому мені відповіли так, я до нересту спеціально поїхав запитати їх, так як до Лаврівки під час нересту не хочеться постійно їздити (далекувато). Якщо все ж так, то доведеться їздити. Завтра відпишусь, можливо він в когось на балансі, мож у ЖЕКа чи ще когось, можливо в цьому причина...
Atomic

Повідомлення: 42
birthdey: 1986
Автомобиль: Нет

Повідомлення Гість » 30 липня 2010, 14:57

по сути - в тяжилове рыбу выбили - и выбили в основном местные аборигены
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0% ... 0.B8.D1.8F
ЗЫ ссылка для черезмерно "ранимых"
Гість

Повідомлення Atomic » 30 липня 2010, 15:53

AlexNNovak написав:по сути - в тяжилове рыбу выбили - и выбили в основном местные аборигены

Я их - местных, предупреждал что с таким подходом рыбы не останется. Так и случилось, мало того теперь ещё и сети появились и местные повадились мыться в озере - с мылом...
Atomic

Повідомлення: 42
birthdey: 1986
Автомобиль: Нет

Повідомлення Samuel » 23 червня 2011, 02:12

Доброго времени суток!!!

С мнением выше описанным соглашусь!!!
Народ, местной тяжиловской прописки попросту не желали того чтоб у них было место рядом для тго чтоб половить рыбку.....посему там и сети, да и рыбы уже нету!!!
Заставь дурака богу молится....и тот голову разобьет! Так и они )))

С Уважением Сергей
Samuel

Повідомлення: 78
birthdey: 1981
Автомобиль: вместительный

Поперед.