Увага! Форум не оновлюється і являє собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

озерцо на Тяжилове

Рыбалка в самой Виннице

Модератор: Акула

озерцо на Тяжилове

Повідомлення Slon221182 » 14 квітня 2010, 14:44

Может кто не знает ( я сам недавно узнал ) за автовокзалом. Озеро не глубокое но щуки не мало. Но воосновном попадалась мелкая ( очень мелкая - 100 - 150 гр.) 13.04.2010. был там на разведке. В результате 4 - карандаша, 1 - грамм - 300, и одна грамм 600. Но в целом, по колличеству поклёвок понравилось.
Хочу на рыбалку!!!
Slon221182

Повідомлення: 23
birthdey: 1982

Re: озерцо на Тяжилове

Повідомлення bond » 14 квітня 2010, 16:00

Зараз нерест! Там ловити не можна! :x
З повагою, Віктор (рибакнутий фідером).
bond

Повідомлення: 494
birthdey: 1967
Автомобиль: Нет

Повідомлення Decus6 » 18 квітня 2010, 20:51

На літо на те озеро можна не розраховувати. Там таке твориться: цілі орди гопоти бухають і купаються на природі а також місцеві гопо- підлідки с спінінгами в розгахунку по чоловік 5 на кожну рибину :D. Принаймні так було коли я в останє намагався там щось зловити. (років так 8 назад). наврядче зараз там покращало. Мене взагалі від цього району нудить :mrgreen: . Мабудь це від того що я там живу
Decus6

Повідомлення: 3
birthdey: 1987

Повідомлення PIRAMIcт » 18 квітня 2010, 21:03

Ну, за 8 років багато що, мабуть, змінилося...
Ті самі "гопо-підлітки", як ти пишеш, вже на цей час, мабуть, стали папами-мамами і мають клопіт з вихованням дітей...
А це, мабуть, ДУЖЕ відволікає від усілякого "гопоцтва", тому що відбирає увесь вільний час...
А залюдненість ставка пояснюється його розташуванням у житловій зоні...
Тут нічого не поробиш...(хіба що візьмеш його в оренду, почистиш, зарибиш та виставиш охорону)...
Давайте мислити позитивно та оптимістично!
Це ж твоє рідне (?) місто і треба його любити таким, яке воно є. Або, при невдоволеності якими-небудь аспектами життя міста, направити зусилля та енергію на їх покращення.
В усякому випадку, в твоєму мікрорайоні є ставок і в ньому є риба. А при бажанні, можна знайти такий час для ловлі, коли там не дуже людно і половлювати рибку.
Але, звичайно ж, після нересту. :!:
:hi:
Живешь как карась: весь мокрый, вокруг щуки и что ни проглотишь - уже дергают за леску.
PIRAMIcт

Повідомлення: 208
Звідки: Вінниця, Вишенька, 10 хв пішки до Вишенського озера
birthdey: 1976

Повідомлення Atomic » 22 квітня 2010, 16:23

Про те що ловити не можна під час нересту - маю іншу інформацію. Спеціально для цього ходив в рибінспекцію і питав чи можна ловити на данному озері, відповіли що можна, але одним гачком, блешнею і т.д. і звіснож про забор риби можна забути, та я її всерівно відпускаю. Доречі зимою приходили інспектора на озеро, ганяли тих хто флажками балується через край, в них (інспекторів) також питав про нерест - казали що ловити можна, але якщо в когось в пакеті побачать щучьку меньшу ніж 35 см - то того добре покарають. От таке ;)

А так гарне озеро для того щоб перевірити свої навички та снасті, великої щуки мало, так як заберають дрібну, зате окуня стало більше ніж минулого року (вибивають всетаки рибалки щуку потрошки)
Востаннє редагувалось Atomic в 22 квітня 2010, 18:30, всього редагувалось 2 разів.
Atomic

Повідомлення: 42
birthdey: 1986

Повідомлення bond » 22 квітня 2010, 18:01

Atomic написав:Про те що ловити не можна під час нересту - брехня.

Полегше на поворотах з такими заявами... Підбирай, будь-ласка, вирази ретельніше... :geek:
Швидше за все, у рибінспекції тебе неправильно проконсультували.
Покажи мені, де тут сказано, що можна?
bond

Повідомлення Atomic » 22 квітня 2010, 18:18

bond написав:
Atomic написав:Про те що ловити не можна під час нересту - брехня.

Полегше на поворотах з такими заявами... Підбирай, будь-ласка, вирази ретельніше... :geek:
Швидше за все, у рибінспекції тебе неправильно проконсультували.
Покажи мені, де тут сказано, що можна?

Я вибачаюсь я виправив і не хотів Вас образити. В рибінспекції завірили що на озерах в Районі тяжилова дозволено ловити, я двічі перепитав жінку в рибінспекції, і через тиждень рибінспектора якого я зустрів. Доречі в рибінспекцію я ходив лише для того щоб запитати про тяжилів. Та щей просив щоб інспектора прийшли під час нересту хоч раз щоб навести лад з тими хто заберає дрібну рибу. А те що його нема в переліку це томущо ця водойма їм не належить, так вони мені сказали і тому вони не вправі забороняти вилов під час нересту, але ця водойма підпадає під закон про любительский вилов риби, і в якому чітко вказані розміри риби яку можна забирати.

І ще одне я все ж таки Вас не ображав, да і поводів ображатись в житті багато, наприклад я можу образитись на Вас за те що Ви перейшли на ти, хоча я Вам цього не дозволяв і тим паче ми не знайомі.

П.С. Залюбки поїду і перепитаю, мені не важко.
Atomic

Повідомлення bond » 22 квітня 2010, 19:33

Почнемо з кінця.
В Інтернеті, а, особливо, на рибальських форумах, прийнято звертатися на "ти", незалежно від віку і статі. Ще років з десять тому звертання на "Ви" вважалось на просторах мережі верхом неввічливості. Ну що ж, звернусь до адміна з пропозицією вставити у профіль юзера бланк "як до мене звертатись". ;)

По суті.
Є „Правила любительського і спортивного рибальства". Згідно них державою регулюються всі водойми, крім тих, які, умовно кажучи, "приватні" (орендовані, приватизовані, тощо). На "приватних" водоймах правила встановлюють "господарі".
На інших (неприватних, загальнодоступних) водоймах діють Правила, в тому числі нерестові заборони. Тобто, у Вашому випадку, ставок на Тяжилові підпадає під дію Правил.
Теза про те, що
його нема в переліку це томущо ця водойма їм не належить, так вони мені сказали і тому вони не вправі забороняти вилов під час нересту, але ця водойма підпадає під закон про любительский вилов риби, і в якому чітко вказані розміри риби яку можна забирати.

немає ніякого сенсу. Бо якщо водойма підпадає під юрисдикцію рибохорони, то повністю, напівмір тут бути не може.

P.S. Торік було повно таких рибалок, які вважали, що можна ловити рибу на Вишеньському озері однією поплавковою вудкою. Їхнє розчарування було глибоким і болісним... :(
З повагою, Віктор (рибакнутий фідером).
bond

Повідомлення Atomic » 22 квітня 2010, 20:06

Я завтра знову запитаю в рибінспекції, але в мене склалась думка що якщо вони скажуть "так" Ви всерівно будете стояти на свому.
Atomic

Повідомлення PIRAMIcт » 22 квітня 2010, 20:41

Антоне, ти ж, здається, спортсмен, на Росі спілкуєшся.
А спортсмени - найперші в рядах охоронців риби. Тим більше в нерест. Немає в списку дозволених місць - значить "зась"! :impossible:
У мене питань не виникає до рибінспекторів. Є офіційний докУмент. :)
Живешь как карась: весь мокрый, вокруг щуки и что ни проглотишь - уже дергают за леску.
PIRAMIcт

Повідомлення: 208
Звідки: Вінниця, Вишенька, 10 хв пішки до Вишенського озера
birthdey: 1976

Далі