Увага! Форум не оновлюється і являє собою архів старих тем та повідомлень, які були залишені тут форумчанами дол 2020 року. Так як соціальні мережі (та інші причини) поглинули майже всіх активних участників форума, мною прийняте рішення закрити форум. Старі теми доступні для перегляду. Якщо буде така необхідність, ми створимо новий форум чи відновимо існуючий. Якщо будуть питання, кому потрібно - мене знайде.

Ловля на гладкое удилище (без колец) с глухой оснасткой

Все, что касается поплавочной ловли рыбы

Модератор: Акула

Re: Ловля на гладкое удилище (без колец) с глухой оснасткой

Повідомлення bond » 30 липня 2009, 14:33

Amateur написав:для поплавкового вудлища краще один чи два гачки чіпляти?

Справа особиста. ;)
Я завжди використовую один гачок. Якщо хочеться два - то краще дві вудки.
Крім вказаних gorlitsa проблем, є ще одна - при виважуванні (особливо трофею) другий гачок стає додатковим фактором, що може посприяти сходу риби: коли даємо їй "погуляти", другий гачок обов'язково за щось та й зачепиться.
А дуплети - справа настільки рідкісна, що цією перевагою можна сміливо знехтувати. На мою думку, використання двох гачків виправдано лише для перевірки яка насадка на даний момент робоча (при відсутності другої вудки). :geek:
Все сказане, на мою думку, справедливе і для донок, а для фідера - то вже однозначно. ;)
З повагою, Віктор (рибакнутий фідером).
bond

Повідомлення: 494
birthdey: 1967
Автомобиль: Нет

Повідомлення kastafan » 30 липня 2009, 23:58

bond написав:при виважуванні (особливо трофею) другий гачок стає додатковим фактором, що може посприяти сходу риби: коли даємо їй "погуляти", другий гачок обов'язково за щось та й зачепиться

Ну а з іншого боку другим гачком можна зачепити трофей за іншу частину тіла таким чином зменшити ймовірність сходу риби (вірогідність зачепу за перепони та за іншу частину риби думаю буде однакова). Тут таке питання, що можна полемізувати. Думаю кожен робить так як хоче і можливо бачить у цьому свої плюси.
kastafan

Повідомлення: 91
birthdey: 1981

Повідомлення bond » 31 липня 2009, 09:28

Kastafan написав:другим гачком можна зачепити трофей за іншу частину тіла таким чином зменшити ймовірність сходу риби

Багріння риби неспортивне - це не наш метод. ;)
А вище я вже казав - особиста справа кожного, можна і п'ять гачків повісити. :shock:
bond

Повідомлення Гість » 31 липня 2009, 10:28

По поводу кількості я все зрозумів - виріший сам! :)
bond написав:Багріння риби неспортивне - це не наш метод. ;)
Ну напевно це не спортивний форум, тому таке пробачається! я так думаю :oops:

Тоді виникає ще одне питання - довжина поводків, яка вона повинна бути для кращої ловлі риби?
Гість

Повідомлення Дядя Федор » 31 липня 2009, 23:46

Amateur написав:...довжина поводків, яка вона повинна бути для кращої ловлі риби?

Точный и правильный рецепт на все случаи жизни не даст никто - все зависит от условий ловли! Но, думаю, поводок в 25 см для пробы - в самый раз (имхо). Глубоко заклатывает, а поклевки не видно - укоротить. Частота поклевок ниже среднего уровня на водоеме - удлиннить (привязать более длинный, или сдвинуть подпасок ближе к поплавку). Вобщем, при слабом клеве есть широкое поле для экспериментов в оснастке.
Дядя Федор

Повідомлення: 158

Повідомлення Гість » 17 травня 2010, 12:38

Повністю погоджуюсь з Дядя Федором, експерементувати з поплавковими оснастками можна і треба як завгодно особливо з довжиною погодка. Колись років вісім назад рибалив тільки поплавковою вудкою була одна ситуація, з напарником ловили з човна в мене клює а він тільки на поплавки дивиться і психує, адже поплавки були розташовані близько один від одного і гачки однакові, і прикормка, і наживка, і ліска однакової товщини, а от повідки в мене довші в нього коротші а дно намулисте, з коротшим повідком наживка в намул погружається напевно більше от риба ( в той момент ловили карася) не знаходила її. А при ловлі на течії в проводку взагалі нюансів повно.
Гість

Повідомлення ash_vn » 17 травня 2010, 16:43

Вы лучше расскажите как бегущую оснастку сьемной сделать... а то поплавки огружать неблагодарное занятие...
Чем больше посижу- тем больше наловлю, чем больше наловлю-покушаю сытнее!
ash_vn

Повідомлення: 526
birthdey: 1977

Повідомлення рибачок » 02 червня 2010, 20:04

А якекраше вудлище пластикове чи карбонове, я маю на увазі без кілець?? :oops:
рибачок

Повідомлення: 1
birthdey: 1990

Повідомлення bond » 02 червня 2010, 21:56

Звичайно карбонове! Але бюджет? :?
bond

Повідомлення volkodav » 03 червня 2010, 20:59

К сказанному выше.Коннектор -классная штука,но не дешёвая/относительно/.Пошёл на Юность,выше магигранда есть рыбацкий бутик ,то этот самый коннектор там стоит не 3-5гр,а все 15гр,взял ,конечно,но считаю что надо прислушаться к другим советам\снова таки выше\.
Та знаю я рибні місця!Просто риба їх не знає...
volkodav

Повідомлення: 270
birthdey: 1973
Автомобиль: Баргузин

Поперед.Далі